NÁPOVĚDA

 • JAK VYHLEDÁVAT VÝROBKY V SEZNAMU?


Funkce vyhledávání prohledává celé názvy výrobků. Jako vyhledávaný výraz můžete použít celé slovo jako název výrobku nebo můžete vyhledávat jen podle části názvu. Např. pokud chcete vyhledat všechny druhy klobás a klobásek, můžete si hledaný výraz zkrátit na "klob".

Při vyhledávání není rozhodující velikost znaků ani česká diakritika, tedy např. budete-li hledat žalůdky, můžete zadat "žalůdky", "zaludky", "Žaludky", nebo třeba "ŽALUDKY" a výsledek bude vždy shodný.

Při vyhledávání můžete použít i více slov oddělených mezerou, budou Vám vráceny všechny výrobky, v jejichž názvu se vyskytují všechna uvedená slova (nebo jejich části). Např. pokud budete chtít vyhledat všechny druhy kuřecích prsou , můžete zadat "kuřecí prsa" nebo "prsa kuřecí" (na pořadí slov nezáleží).

Budete-li si chtít ušetřit psaní, můžete si jednotlivá slova i zkrátit, tedy pro předchozí příklad můžete zadat "kuř prs" nebo "prs kuř".

Pokud si nejste jisti, jak se hledaný výrobek jmenuje, nebo jej nemůžete najít, zkuste využít prohlížení jednotlivých sortimentních skupin a podskupin. Odkazy na všechny sortimentní skupiny naleznete v levém sloupci.

 • NEZOBRAZUJÍ SE MI CENY, BUDU VIDĚT CENU PO PŘIHLÁŠENÍ?

Jelikož se nejedná o klasický e-shop, ale o objednávkový nástroj pro rychlé, přesné a hlavně bezpečné každodenní objednávání, nejsou do systému zatím ceny zadány.

Naši zákazníci mají většinou ceny přesně dané, na základě osobního jednání našich obchodních zástupců. Pouze u akčního zboží je cena viditelná a i tak má přednost cena dohodnutá (pevně nastavená).

Připravuje se, že cena bude po přihlášení viditelná pro aktivní a pravidelně odebírajicí odběratele. Jedná se však o složitý systém, který se bude pravděpodobně dlouho zkoušet a spustí se až bude 100% fungovat.

 • KDY ROZVÁŽÍME A KAM VŠUDE ZAVÁŽÍME?

V naší společnosti máme nonstop provoz. Závozy provádíme od časných ranních hodin do odpoledne, a to každý všední den (některé trasy mimo Prahu zavážíme 2-3 krát do týdne). Rozvozní dni na jednotlivých trasách jsou pevně dané ale často se zákazníkům přizpůsobujeme na základě jejich potřeb.  Závozní města a místa se dozvíte nejlépe na kontaktních číslch a nebo pošlete svůj dotaz na doprava@ceskamasna.cz • KDY NEROZVÁŽÍME A JAK JEZDÍME O SVÁTCÍCH?

Na základě zkušeností a praxe, o svátcích a ve dnech pracovního klidu nerozvážíme pravidelně. Pro některé zákazníky však držíme pohotovost a vše funguje na základě předešlé dohody. Pokud máte o tuto službu zájem napište nám na doprava@ceskamasna.cz

 

 • V roce 2023 NEZAVÁŽÍME:

  7.4. pátek           Velký pátek
  10.4. pondělí      Velikonoční pondělí
  1.5. pondělí        Svátek práce
  8.5. pondělí        Den vítězství
  5.7. středa          Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje
  6.7. čtvrtek        Den upálení Mistra Jana Husa
  28.9. čtvrtek      Den české státnosti
  17.11. pátek      Den boje za svobodu a demokracii a Mezinárodní den studenstva
  25.12. pondělí   1. svátek vánoční
  26.12. úterý      2. svátek vánoční

  1.1.2024 pondělí  Nový rok


V ostatní pracovní dny rozvážime podle pravidelných rozvozových tras..